Velvyslanectví České republiky v Baku

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pracovní snídaně pro české a ázerbájdžánské podnikatele, 10. září 2013, Hilton Baku Hotel

(Archivní článek, platnost skončena 31.12.2013.)

10. září 2013 v hotelu Hilton Baku uspořádalo Velvyslanectví České republiky v Baku ve spolupráci s Česko-ázerbájdžánskou obchodní komorou a Hospodářskou komorou České republiky pracovní snídani pro české a ázerbájdžánské podnikatele.

Pracovní snídaně

Hlavním cílem této akce bylo vytvořit další možnost pro zástupce české a ázebájdžánské podnikatelské komunity z různých oborů, jakými jsou ropa a plyn, stavebnictví, engineering, průmyslová výroba, textil, obchod, bankovnictví, finanční služby, exportní pojištění, setkat se a posoudit nové možnosti spolupráce.

Pracovní snídaně byla organizována na okraj 1. Evropsko-ázerbájdžánské investiční konference v rámci projektu East Alliance, financovaného Evropskou Unií.

Účastníci pracovní snídaně z české strany: Bakeš a spol., Česká exportní banka, EGAP, Laufen, Mavel, PSJ, Raiffeisen Bank,Škoda Vagónka, VEBA a Wikov.   

Účastníci pracovní snídaně z ázerbájdžánské strany: Baker Tilly Azerbaijan, AZMECO - Azerbaijan Methanol Company, Azerenerji OJSC, Bank of Baku, Mugan Bank, Nikoil Bank, Ata Insurance, Modern Group company,  the State Agency on Alternative and Renewable Energy, Neoclass, Azersu OJSC, the Azerbaijan Railways CJSC, Azeryod LLC,  Baku Metropolitan a Baku Textile Factory.

Galerie


Pracovní snídaně