Velvyslanectví České republiky v Pekingu

česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání

Zaregistrujte se

Pokud hodláte cestovat do Číny nebo tu delší dobu pobývat, nabízíme vám možnost registrace, zejména proto, abychom vás mohli kontaktovat a informovat v případě nepředvídaných událostí. Registrovat se můžete buď prostřednictvím centrální databáze Ministerstva zahraničních věcí DROZD (http://drozd.mzv.cz/), nebo přímo u zastupitelského úřadu v Pekingu.

Pokud se rozhodnete registrovat přímo u zastupitelského úřadu v Pekingu, napište nám prosím na na e-mailovou adresu beijing(at)embassy.mzv.cz.

Uveďte prosím zejména předpokládanou trasu a termín svého pobytu v ČLR a e-mailovou adresu a telefon, kde vás budeme moci zastihnout.

Dle vlastního uvážení můžete uvést i informace, které pomohou pokud byste se dostali do problémů - číslo pasu, bydliště v ČR, jméno, adresu a telefonní číslo osoby, která má být v případě potřeby kontaktována. Občanům ČR, kteří pobývají v ČLR dlouhodobě, doporučujeme uvést i jméno a adresu místního zaměstnavatele a adresu pobytu v ČLR. Osobní data shromážděná v souvislosti s registrací podléhají ochraně podle zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Na výše uvedené e-mailové adrese nám také můžete sdělit svůj zájem o zařazení na seznam osob, kterým posíláme pozvánky na občasné kulturní a společenské akce pořádané velvyslanectvím.

Pokud z ČLR odjíždíte, dejte nám to prosím vědět, abychom mohli Vaše data z našeho seznamu vymazat.