Velvyslanectví České republiky v Pekingu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Newsletter ekonomického úseku - únor 2013

7. března 2013 vyšlo únorové číslo Newsletteru ekonomického úseku.


Vážení přátelé, čtenáři,

právě jsme odtrhli druhou stránku z letošního kalendáře a zvolna se blížíme k jarnímu oživení, naši umoření silničáři snad již pomalu budou moci zaparkovat sypače a otřít zpocená čela, zatímco my se budeme věnovat novinkám z daleké Číny, které Vám přinášíme v novém čísle newsletteru.

Podle výběru témat poznáte, že naše myšlenky poletují kolem aktuálně diskutovaných témat - každoročního sjezdu čínského parlamentu, který letos okoření výměna vedoucích kádrů země, a letošního důrazného varování matičky přírody, kterého se nám dostalo v podobě zhoustlého ovzduší nejen v Pekingu. Kromě těchto témat nezapomínáme ani na pravidelné aktualitky a jako malý bonus přikládáme k newsletteru i přehled cca dvaceti nejvýznamnějších veletrhů v ČLR v tomto roce z našeho pohledu.

Věříme, že i tentokrát naše "ochytřovadlo" trefí desítku v podobě Vašeho zájmu, těšíme se na Vaše komentáře a doporučení a přejeme Vám krásný a úspěšný měsíc březen. Na závěr připomínáme - pokud nechcete být nadále příjemcem tohoto newsletteru, dejte nám vědět, abychom Vás mohli vyřadit ze seznamu obšťastněných.

S pozdravem


Petr Vavra
Economic Section
The Embassy of the Czech Republic
2 Ritan Lu, Jianguomenwai
100600 Beijing
People´s Republic of China
tel. +86-10 8532 9500
fax +86-10 8532 9590
e-mail Commerce_Beijing@mzv.cz
www.mzv.cz/beijing

přílohy

NL unor 675 KB PDF (Acrobat dokument) 25.4.2013