Velvyslanectví České republiky v Bělehradě

srpski  česky 

rozšířené vyhledávání

v4_uvodni
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Společné prohlášení ambasád členských zemí Visegrádské skupiny v Bělehradě a Kanceláře pro evropskou integraci Vlády Srbské republiky

Velvyslanectví členských zemí Visegrádské skupiny (Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko), ve spolupráci s Kanceláří pro evropskou integraci Vlády Srbské republiky, uspořádaly dne 10. března v Bělehradě seminář o Společné zemědělské politice Evropské unie.

Odborní pracovníci z hlavních měst všech čtyř zemí se podělili o své zkušenosti se srbskými odborníky z Ministerstva zemědělství, lesnictví a vodohospodářství zejména u dvou klíčových témat: přímé platby a vztahy mezi národním a evropským zemědělským trhem. Seminář se konal krátce před zahájením screeningu Kapitoly 11 (zemědělství a rozvoj venkova), což značně přispěje ke znalostem a lepší připravenosti srbské administrativy v procesu evropské integrace.

Akci organizovalo Velvyslanectví Maďarské republiky v Bělehradě jako zástupce předsednické země Visegrádské skupiny. Při zahájení semináře představitelé velvyslanectví členských zemí Visegrádské skupiny zopakovali, že tyto země poskytují pevnou a trvalou podporu úsilím Srbska v procesu evropské integrace, jak na politické, tak i na technické úrovni.

Joint statement

přílohy

Joint_statement__2_.doc 23 KB DOC (Word dokument) 11.3.2014

Galerie


V4 - seminar