Velvyslanectví České republiky v Bělehradě

srpski  česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Možnost bezplatné prezentace potravinářských výrobků z ČR

(Archivní článek, platnost skončena 01.05.2014.)

Velvyslanectví České republiky v Bělehradě v součinnosti s Ministerstvem zemědělství ČR připravují vydání katalogu, obsahujícího nabídku potravinářských výrobků z ČR pro srbský trh. Vydání katalogu je financováno Ministerstvem zahraničních věcí ČR jakožto projekt na podporu ekonomické diplomacie. Katalog bude vytištěn v srbském jazyce pravděpodobně v průběhu května 2014 a jeho vydání nebude spojeno s žádnými náklady pro zúčastněné subjekty. Následně bude při vhodné příležitosti v Srbsku provedena jeho prezentace, kde budou participující firmy moci zvážit svoji účast.

Podnikatelské subjekty z ČR mohou oznámit svůj zájem o prezentaci v rámci uvedeného katalogu e-mailem na ekonomický úsek velvyslanectví ČR v Bělehradě commerce_belgrade@mzv.cz nejpozději do 24. března 2014. Následně obdrží instrukci o rozsahu představení své firmy a nabízených produktů (podle počtu zájemců v rozsahu půl až jedna strana A4) a způsob zaslání ilustračních fotek.

Velvyslanectví zajistí na vlastní náklady překlad textu do srbštiny, návrh grafické úpravy a tisk katalogu v počtu minimálně 200 ks, stejně jako distribuci a prezentaci katalogu. Zúčastněné společnosti obdrží v elektronické podobě překlad svého textu do srbštiny, který dále mohou využívat dle svého uvážení.

S případnými dotazy se obracejte na ekonomický úsek Velvyslanectví ČR v Bělehradě na výše uvedený e-mail nebo na telefon 00381 11 33 36 204.