Velvyslanectví České republiky v Brasília

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Projekt pro krajany "Žijeme v zahraničí"

Přihlašte se do nového projektu ministerstva zahraničních věcí "Žijeme v zahraničí", který je zaměřený na spolupráci Čechů žijících doma i ve světě, konkrétně českých exportérů a Čechů dlouhodobě žijících v zahraničí tedy také v Brazílii.

Pod záštitou náměstka ministra zahraničních věcí Ing.Tomáše Duba vznikl nový projekt Zijeme v zahranici  zaměřený na spolupráci domácích i zahraničních Čechů, konkrétně českých exportérů a Čechů dlouhodobě žijících v zahraničí, kteří by mohli pomoci svými znalostmi a zkušenostmi v navazování spolupráce v konkrétním teritoriu. Více informací na výše uvedeném webu www.zijemevzahranici.cz.

Projekt je určen zejména pro střední a menší firmy, které bez zbytečné byrokracie mohou efektivně prověřit exportní příležitosti či zajistit prodej ve vybrané zemi. První prioritní skupinou jsou společnosti, které mají s exportem již zkušenosti a plánují rozšířit své exportní teritoria. Další neméně důležitou skupinou jsou podnikatelé, kteří dosud neexportovali, ale rádi by prověřili možnosti prodeje svých výrobků do zvolených zemí.

Ať už Vás tedy zajímá export do sousedního Rakouska či vzdáleného Peru, stačí se zaregistrovat a obratem získáte možnost prezentovat svoji společnost a exportní produkty Čechům či lidem s českými kořeny v zahraničí. V rámci základního balíčku navíc získáte přímé české kontakty do 3 vybraných zemí. U kontaktních osob je vždy uveden rozsah nabízených služeb. Během velmi krátké doby tedy můžete získat přehled o stávající konkurenci, rozeslat své nabídky přímo v dané zemi lokální poštou, telefonicky kontaktovat potenciální zákazníky či zřídit a dohodnout správu Vašeho e-shopu v dané zemi. Zahraniční kontakty můžete do budoucna využít pro provizní prodej či založení společné firmy v zahraničí. To vše rychle, snadno, efektivně a v češtině.