Velvyslanectví České republiky v Brasília

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Oslava státního svátku v Belo Horizonte

(Archivní článek, platnost skončena 11.10.2013.)

U příležitosti státního svátku České republiky se dne 24. října 2012 se v divadle SESC Palladium v Belo Horizonte, hlavním městě státu Minas Gerais, uskuteční koncert klasické hudby.

 

U příležitosti státního svátku České republiky se dne 24. října 2012 od 20h30 v divadle SESC Palladium v Belo Horizonte, hlavním městě státu Minas Gerais, uskuteční koncert klasické hudby. Koncert pořádá Velvyslanectvím České republiky v Brasília ve spolupráci s Filharmonickým orchestrem státu Minas Gerais. V jeho rámci vystoupí přední brazilský houslový sólista Antonio Menezes s repertoárem Antonína Dvořáka v koncertu pro violoncelo. Po skončení koncertu se uskuteční v prostorách divadla slavnostní recepce ke státnímu svátku pro pozvané hosty za přítomnosti velvyslance ČR v Brazílii, p. I. Jančárka.

Program koncertu: 

       Carlos Gomes:            Il Guarany: Protofonia

       Ant. Dvořák:               koncert pro violoncelo

P. I. Tchaikovsky:       symfonie No. 4 fa menor


Orquestra Filarmônica de Minas Gerais, Maestro Fábio Mechetti
Solista: Antônio Meneses (violoncelo)


Datum: 24/10/2012, 20h30
Místo: Divadlo SESC Palladium, ul. Rio de Janeiro, 1046, Centro, BH

 

Obracíme se na české krajany v Minas Gerais, kteří by se koncertu a následné recepce rádi zúčastnili, aby se obrátili na ZÚ ČR v Brasília telefonicky na čísle 61-3242-7785 nebo prostřednictvím emailu: embaixadatcheca@gmail.com a domluvili se na formě předání pozvánky. Děkujeme.Kopie rukopisu Antonína Dvořáka