Velvyslanectví České republiky v Bruselu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České listy na internetu

(Archivní článek, platnost skončena 04.02.2013 / 11:45.)

Periodikum České listy je průběžně aktualizováno v rámci internetového portálu czech.cz na adrese: www.czech.cz/ceskelisty. V obvyklých rubrikách přitom nabízí vedle informací o aktuálním dění v ČR také reálie ze života českých krajanských komunit.

Odbor krajanských a kulturních vztahů MZV ČR (OKKV) využívá této cesty k informování všech českých krajanů a přátel ČR o tom, že do plného provozu byla uvedena internetová verze Českých listů. Toto periodikum, které v letech 2000 až 2006 vycházelo ve formě časopisu - měsíčníku, je v současnosti zveřejněno a průběžně aktualizováno v rámci internetového portálu czech.cz na adrese: www.czech.cz/ceskelisty.

Věříme, že si nová forma Českých listů získá příznivce z řad tradičních i nových čtenářů. V obvyklých rubrikách přitom nabídne vedle informací o aktuálním dění v ČR zejména reálie ze života českých krajanských komunit po celém světě, informace o kulturně prezentačních akcích ČR v zahraničí, profily řady významných osobností, zkušenosti s pořádáním nejrůznějších aktivit krajanských spolků a další různorodé podněty. Nespornou výhodou je možnost přímého internetového propojení čtenářů s původním zdrojem informací.

S pozdravem

PhDr. Ing. Zdeněk Lyčka

ředitel OKKV