Generální konzulát České republiky v Chicagu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Czech That Film

Generální konzulát České republiky v Chicagu s potěšením oznamuje zahájení českého filmového festivalu Czech That Film presented by Staropramen ve Spojených státech amerických. Filmová přehlídka se uskuteční vedle Chicaga i v NYC, Los Angeles, Salt Lake City, San Franciscu, Portlandu, Seattlu, Washingtonu D.C., Phoenixu či Denveru.

Pozvánka

Program v Chicagu:

Innocence
Nevinnost (2011, 98 min.), dir. Jan Hřebejk
Sunday, June 9, 3:00 p.m.
Wednesday, June 12, 8:00 p.m.

In the Shadow
Ve Stínu (2012, 106 min.), dir. David Ondříček
Sunday, June 9, 5:00 p.m. (Q&A with the director)
Monday, June 10, 8:00 p.m. (Q&A with the director)

Don’t Stop
Don’t Stop (2012, 97 min.), dir. Richard Řeřicha
Sunday, June 16, 3:00 p.m., Monday, June 17, 8:00 p.m.

Flower Buds
Poupata (2011, 90 min.), dir. Zdeněk Jiráský
Sunday, June 16, 5:00 p.m., Wednesday, June 19, 8:00 p.m.

Perfect Days
Ženy mají své dny (2011, 108 min.), dir. Alice Nellis
Sunday, June 23, 3:00 p.m., Monday, June 24, 8:00 p.m.

Signal
Signál (2012, 100 min.), dir. Tomáš Řehořek
Sunday, June 23, 3:00 p.m.
Wednesday, June 26, 8:00 p.m.

Men in Hope
Muži v naději (2011, 115 min.), dir. Jiří Vejdělek
Sunday, June 30, 3:00 p.m., Monday, July 1, 8:00 p.m.

Alois Nebel
Alois Nebel (2011, 84 min.), dir. Tomáš Luňák
Sunday, June 30, 5:15 p.m., Wednesday, July 3, 8:00 p.m.

 

Festivalové dny:

Chicago 9.-30. června

Salt Lake City 24.-25. dubna

Phoenix  2.-5. května

Los Angeles  10., 11., 16. a  20. června a  3. června

Denver 29.-31. května

San Francisco 31. května- 4 června

San Jose  30. května

Portland 6.-9. června

Seattle  12.-14. července

přílohy

check_that_film_postcards_Chicago.pdf 3 MB PDF (Acrobat dokument) 3.5.2013