Generální konzulát České republiky v Chicagu

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

UPOZORŇUJEME, ŽE OD 27. 8. 2008 (STŘEDA) DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ REŽIMU VSTUPU DO BUDOVY GENERÁLNÍHO KONZULÁTU ČR V CHICAGU

Informujeme veřejnost, že z bezpečnostních důvodů se od 27. 8. 2008 změní režim vstupu do budovy North Michigan Plaza, v níž sídlí Generální konzulát ČR v Chicagu. Vstup do jednotlivých částí budovy přes turnikety bude nadále možný pouze s pomocí vstupní karty vystavené na recepci v lobby. Karta bude návštěvníkům vystavena pracovníky budovy na základě registračních údajů poskytnutých generálním konzulátem.

Informujeme veřejnost, že z bezpečnostních důvodů se změní režim vstupu do budovy North Michigan Plaza, v níž sídlí Generální konzulát ČR v Chicagu. Vstup do jednotlivých částí budovy přes turnikety bude nadále možný pouze s pomocí vstupní karty vystavené na recepci v lobby. Karta bude návštěvníkům vystavena pracovníky budovy na základě registračních údajů poskytnutých generálním konzulátem.

Žádáme proto všechny zájemce o návštěvu, aby se před plánovanou návštěvou předem ohlásili na tel. čísle Generálního konzulátu ČR v Chicagu (312-861-1037) nebo na e-mailové adrese consulate_chicago@mzv.cz. Při předběžné registraci je nutné uvést jméno a příjmení každého návštěvníka a termín a hodinu návštěvy. Po příchodu do budovy recepční ověří totožnost ohlášeného návštěvníka na základě předložení průkazu totožnosti ("picture ID") a vystaví mu elektronickou kartu, umožňující časově omezený vstup do budovy.

Návštěvní hodiny konzulárního úseku zůstávají nezměněny - máme otevřeno každý pracovní den od 9, 30 do 12, 30 hod.

V naléhavých neohlášených případech se obraťte přímo na recepci.

Těšíme se na Vaši návštěvu.