Generální konzulát České republiky v Chicagu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Otevírací hodiny pro veřejnost

Máme otevřeno každý pracovní den od pondělí do čtvrtka od 9:30 do 12:30 hodin, ve středu navíc od 13:30 do 18:00 hod, s výjimkou státních svátků.

Z bezpečnostních důvodů se od září r. 2008 změnil režim vstupu do budovy North Michigan Plaza, v níž sídlí Generální konzulát ČR v Chicagu. Vstup do jednotlivých částí budovy přes turnikety je možný pouze s pomocí vstupní karty vystavené na recepci v lobby. Kartu vystavují návštěvníkům pracovníci budovy na základě registračních údajů poskytnutých generálním konzulátem.

Žádáme proto všechny zájemce o návštěvu, aby se před plánovanou návštěvou předem ohlásili na telefonním čísle 312-861-1037, linka 107 nebo 108 nebo elektronicky na e-mailové adrese consulate_chicago@mzv.cz. Při předběžné registraci je nutné uvést jméno a příjmení každého návštěvníka, termín a hodinu návštěvy. Po příchodu do budovy recepční ověří totožnost ohlášeného návštěvníka na základě předložení průkazu totožnosti ("picture ID") a vystaví mu elektronickou kartu, umožňující časově omezený vstup do budovy. V naléhavých neohlášených případech se obraťte přímo na recepci.

přílohy

Statni_svatky_2014.doc 42 KB DOC (Word dokument) 3.1.2014

Přejeme Vám krásné Vánoce a vše nejlepší v roce 2015

Milí přátelé, chtěl bych Vám jménem všech svých spolupracovníků - Milany Ličkové, Evy Matouškové, Vlasty Poděbradské, Hany Marešové, Štěpánky Hasilové, Moniky Hofschneiderové a Grega Fierra popřát krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku. více ►

Uzavření Generálního konzulátu pro veřejnost během vánočních a novoročních svátků

vanoce2012

Upozorňujeme, že z důvodu vánočních svátků bude Generální konzulát v Chicagu uzavřen od úterý 23. prosince do pátku 26. prosince. Ve středu 31. prosince a ve čtvrtek 1. ledna 2015 bude Generální konzulát opět uzavřen z důvodu novoročních svátků.… více ►