Generální konzulát České republiky v Chicagu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Otevírací hodiny pro veřejnost

Máme otevřeno každý pracovní den od pondělí do čtvrtka od 9:30 do 12:30 hodin, ve středu navíc od 13:30 do 18:00 hod, s výjimkou státních svátků.

Z bezpečnostních důvodů se od září r. 2008 změnil režim vstupu do budovy North Michigan Plaza, v níž sídlí Generální konzulát ČR v Chicagu. Vstup do jednotlivých částí budovy přes turnikety je možný pouze s pomocí vstupní karty vystavené na recepci v lobby. Kartu vystavují návštěvníkům pracovníci budovy na základě registračních údajů poskytnutých generálním konzulátem.

Žádáme proto všechny zájemce o návštěvu, aby se před plánovanou návštěvou předem ohlásili na telefonním čísle 312-861-1037, linka 107 nebo 108 nebo elektronicky na e-mailové adrese consulate_chicago@mzv.cz. Při předběžné registraci je nutné uvést jméno a příjmení každého návštěvníka, termín a hodinu návštěvy. Po příchodu do budovy recepční ověří totožnost ohlášeného návštěvníka na základě předložení průkazu totožnosti ("picture ID") a vystaví mu elektronickou kartu, umožňující časově omezený vstup do budovy. V naléhavých neohlášených případech se obraťte přímo na recepci.

přílohy

Statni_svatky_2014.doc 42 KB DOC (Word dokument) 3.1.2014

Upozornění - uzavření Generálního konzulátu pro veřejnost

zavreno

Dovolujeme si oznámit, že Generální konzulát České republiky v Chicagu bude uzavřen pro veřejnost v úterý, dne 28. října 2014, z důvodu českého státního svátku Dne vzniku samostatného státu. Děkujeme za pochopení. více ►