Generální konzulát České republiky v Chicagu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Propagace ČR na veletrhu „The Motivation Show 2008“

Ve dnech 23.-25.9.2008 se v Chicagu konal veletrh kongresové a incentivní turistiky „The Motivation Show 2008“ (MS 2008). Generální konzulát ČR v Chicagu se na přípravách a realizaci české účasti podílel spolu s newyorskou kanceláří CzechTourism, Hungarian National Tourist Office a agenturou Burewal International.

Ve dnech 23.-25.9.2008 se v Chicagu konal veletrh kongresové a incentivní turistiky "The Motivation Show 2008" (MS 2008). Generální konzulát ČR v Chicagu se na přípravách a realizaci české účasti podílel spolu s newyorskou kanceláří CzechTourism, Hungarian National Tourist Office a agenturou Burewal International.

Náměstkyně ministra zahraničních věcí ČR Helena Bambasová na "The Motivation Show 2008"

Dne 23.9.2008 navštívila zahájení MS 2008 náměstkyně ministra zahraničních věcí Helena Bambasová s doprovodem, která se na českém stánku setkala s představiteli CzechTourism, Prague Convention Bureau, Region Pilsen a dalšími vystavovateli. Helena Bambasová navštívila rovněž stánek Hungarian National Tourist Office, kde krátce pohovořila s ředitelem newyorské kanceláře Petrem Gomorim.

Networkingová recepce při příležitosti "The Motivation Show 2008"

V souvislosti s MS 2008 uspořádal Generální konzulát ČR v Chicagu ve spolupráci s partnery networkingovou recepci pro účastníky veletrhu v prostorách Spertus Institute. V průběhu večera zazněl výběr českých, moravských a maďarských písní v interpretaci zpěvačky Ivy Bittové v doprovodu hudebního tria ve složení George Mráz, Emil Viklický a William Hart.

Fotografie:

Setkání náměstkyně ministra zahraničních věcí Heleny Bambasové s českými vystavovateli:

motivation3

motivation2

motivation1

Návštěva maďarského stánku:

motivation4

motivation5

Networkingová recepce při příležitosti "The Motivation Show 2008":

spertus1
Spertus muzeum

spertus2
Registrace

spertus3
Hudební trio

spertus5

spertus4

spertus7

spertus8
George Mráz

spertus9
Emil Viklický

spertus10
William Hart

spertus11
Iva Bittová

spertus12