Generální konzulát České republiky v New Yorku

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Evropská konference ”RE-GENERATION“

Dovolujeme si tímto upozornit na konferenci “European Conference at Harvard 2014: RE-GENERATION“, která se koná 1-2. března 2014 v Cambridge, Massachusetts, na Harvardské univerzitě.

Tématem letošní diskuse “European Conference at Harvard 2014: RE-GENERATION, budou především různorodé otázky a problémy v politice, diplomacii a obchodu, nezaměstnanost mládeže, živé protesty a role médií v nich a dále pak ekonomický růst prostřednictvím e-obchodu a výroby.

Tato dvoudenní konference je pořádána Evropským studentským klubem na Harvard Kennedy School, Harvard Business School a The Fletcher School of Law and Diplomacy.

Detailní program spolu s odkazem na stránku, na které je možné zakoupit lístky jsou uvedeny na webové stránce konference a dále v oficiální pozvánce v angličtině pod tímto emailem.

Mezi vystupujícími hosty přivítáme tento rok i několik panelistů z České republiky a sousedních států, například Jan Muehlfeit (CZ) Chairman Microsoft Europe, Jan Bielecki (PL), Chairman of the Economic Council to PM Poland, Vesna Pusic (HR), Deputy Prime Minister of the Republic of Croatia, Klaus Welle (DE), General Secretary of the European Parliament, Dr. Werner Eichhorst (DE), Director of the Labor Policy Institute, a mnoho dalších.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu, se prosím obraťte na jednu z pořadatelek, Alessu Popovic (alessa@europeanconference.org, tel. číslo +1.857.253.99280).

 

RE-GENERATION 2014