Generální konzulát České republiky v New Yorku

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Slavnostní večer v Českém centru New York u příležitosti Armory Week

(Archivní článek, platnost skončena 31.01.2014.)

U příležitosti mezinárodního veletrhu umění Armory Week si vás dovolujeme pozvat na slavnostní večer s hudbou a pohoštěním, který se bude konat v úterý 5. března 2013 od 19:00 hodin v Bohemian National Hall.

Budete mít příležitost setkat se zde s umělci Jiřím Kovandou, Vladimírem Havrillou a kurátorem Dušanem Brozmanem. V průběhu večera vystoupí Jiří Kovanda s pásmem Performance Lab, což je série videí z českých a slovenských představení 70. a 80. let proložených moderními klipy současné generace. Slavnostní večer je součástí výstavy fotografií výše uvedených umělců nazvané "Únik z kruhu", která je otevřena pro veřejnost od 28. ledna do 12. března  2013 v Galerii Českého centra v New Yorku.

Výstava “Únik z kruhu” je pořádána u příležitosti 20. výročí nezávislosti České a Slovenské republiky pod záštitou paní Edity Hrdé,velvyslankyně České republiky při Organizaci spojených národů v New Yorku a pana Františka Růžičky, velvyslance Slovenské republiky při Organizaci spojených národů. Akce je organizována Českým centrem New York ve spolupráci s BonArt o.s., Generálním konzulátem České republiky v New Yorku a Generálním konzulátem Slovenské republiky v New Yorku, za podpory Ministerstva kultury Slovenské republiky, nadace "+421 Foundation", Artandconcept Gallery, OZ NKA a PSIS.

Pro Vaši informaci pozvánka je přiložena zde.