Generální konzulát České republiky v New Yorku

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Seminář o dodávkách zboží a služeb do systému OSN

(Archivní článek, platnost skončena 23.06.2014 / 17:30.)

Ve dnech 14. až 16. dubna 2014 se v prostorách České národní budovy v New Yorku uskuteční již 11. ročník tradiční konference o obchodování s agenturami OSN a některými dalšími mezinárodními organizacemi nazvaný „EU UN-Procurement Seminar“.

Konference, kterou pořádá newyorské European Procurement Forum (EUPF), je přístupná pouze firmám z členských zemí Evropské unie a jejím cílem je informovat firmy o aktuálních potřebách jednotlivých agentur OSN a vybraných dalších mezinárodních organizací, včetně návodu jak nejlépe postupovat pro dosažení obchodního úspěchu a jak se zorientovat v této relativně komplikované problematice, která však představuje vstupenku na trh o objemu více než 15 mld. USD.

Pro lepší pochopení pravidel a celého nákupního systému OSN lze českým firmám vřele doporučit účast na této již etablované třídenní konferenci, které se v letošním roce v roli prezentátorů i konzultantů zúčastní představitelé následujících agentur OSN a mezinárodních bank: UN Procurement Division (UN/PD), UN Development Program (UNDP), World Food Program (WFP), UN Children’s Fund (UNICEF), UN Office for Project Services (UNOPS), UN Global Marketplace (UNGM), UN High Commission on Refugees (UNHCR), UN Relief Works Agency (UNRWA), UN Industrial Development Organization (UNIDO), Food and Agriculture Organization of the UN (FAO), UN Educational, Scientific and Cultural Organization (UNESCO), United Nations Entity for Gender Equality and the Empowerment of Women (UN Women), UN Development Business (UNDB), Office for the Coordination of Humanitarian Affairs (OCHA), International Civil Aviation Organization (ICAO), World Bank (WB) a Inter-American Development Bank (IADB).

Akce je koncipována na celkem 150 účastnických firem, kterým je kromě účasti na seminářích a tématických workshopech nabídnuta také možnost individuálních konzultací s představiteli zmíněných agentur OSN. Sekundární efekt konference pak spočívá v možnosti navázání přímé spolupráce s ostatními účastnickými firmami z různých zemí EU a z ní vyplývající možnost spoluúčasti na některých projektech formou subdodávek.

V příloze pro informaci naleznete oficiální brožuru k této akci. Registrace účastnických firem bude zprovozněna prostřednictvím internetové stránky EUFP (www.eupf.org) dne 3. prosince 2013.

Brochure 11th Annual EU UN-Procurement Seminar 2014

přílohy

Brochure_11th_Annual_EU_UN_Procurement_Seminar_2014.pdf 679 KB PDF (Acrobat dokument) 25.11.2013