Velvyslanectví České republiky v Kodani

česky  dansk  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Sdělení České školy vKodani

Žijete v Kodani a okolí a chtěli byste, aby Vaše děti mluvily dobře česky a našly české kamarády? Pak je Česká škola vKodani právě pro Vás!

Scházíme se každou druhou neděli (kromě svátků a školních prázdnin) a pomocí her, hudby, pohybu a kreativních činností se snažíme v dětech rozvíjet aktivní znalost češtiny a probudit v nich zájem o Českou republiku. Snažíme se pro děti navodit příjemné prostředí a vhodnou motivací je vést k tomu, aby pasivní znalosti českého jazyka převedly do aktivního užívání. Snahou je, aby pro děti žijíci v bilingválním či multilingválním prostředí byl český jazyk přirozenou součástí života.

Výuka probíhá ve skupinách rozdělených podle věku dětí: v současné době máme tři skupiny předškoláků od 1-6 let, a jednu skupinu školáků ve věku 6-12 let. Vedle bežné výuky pořádáme řadu dalších akcí (výlety, hry venku, české tradice, tvořivé dílny apod.), pro bližší informace sledujte kalendář akcí na vKodani.cz.

Chcete vědět víc? Neváhejte kontaktovat naše vyučující nebo navštívit naše webové stránky:

Předškolní výuka - Český kroužek v Kodani

Zdenka Orabi Kyjovská - zokyjovska@gmail.cz


Školní výuka - Česká škola v Kodani


Jana Vlková - jana@trifid.dk


Přihláška na školní rok 2014/2015


Máte chuť se do činnosti české školy zapojit?
Vítáme každou pomocnou ruku, ozvěte se prosím Zdence nebo Janě.

Česká škola vKodani funguje pod hlavičkou spolku vKodani.cz a je partnerskou školou České školy bez hranic. Činnost školy je financována z grantu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

 

Česká škola v Kodani

přílohy

Prihlaska_do_Ceske_skoly_v_Kodani_2014.doc 60 KB DOC (Word dokument) 19.8.2014