Velvyslanectví České republiky v Kodani

česky  dansk  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Workshop ”Czech Nanotech Meets Denmark”

Velvyslanectví České republiky v Kodani ve spolupráci s agenturou CzechInvest po úspěšné loňské akci opět uspořádalo jednodenní workshop zaměřený na nanotechnologii a inovaci. Workshop se konal v úterý 2. října 2012 v rezidenčních prostorách velvyslanectví.

Velvyslanectví v Kodani ve spolupráci s agenturou CzechInvest uspořádalo 2. října 2012 ve významném hospodářském regionu Kodaň-Skåne 2. ročník jednodenního semináře zaměřeného na navázání a prohloubení bilaterální spolupráce České republiky a Dánska v oblasti nanotechnologií, cleantech a inovací. Seminář zahrnoval přednášky, prezentace a match-makingový workshop českých a dánských firem.

Prostřednictvím prezentace sektoru ze strany CzechInvest bylo cílem i představení ČR jako technologicky vyspělé země vhodné pro zahraniční investice do nových technologií. Účastníky projektu byly české společnosti a instituce činné v oboru nanotechnologií a inovací – CEITEC, NAFIGATE, NANO IRON, Nanoprogres, Nanoprotex, Regionální centrum pokročilých technologií a SYNPO.

Nano 2012
Prezentace Středoevropského technologického institutu CEITEC.

Nano 2012
Prezentace firmy NAFIGATE.


Program workshopu

přílohy

Nano_CZ_invitation.pdf 335 KB PDF (Acrobat dokument) 13.9.2012