Velvyslanectví České republiky v Kodani

česky  dansk  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká účast na veletrhu cestovního ruchu "Ferie i Belle"

Ve dnech 29.-31. ledna 2010 proběhl v Kodani, ve výstavním areálu Bella Center, nejvýznamnější dánský veletrh v oboru cestovního ruchu a turistiky FERIE I BELLE.

Veletrh, který byl letos oborově zaměřen na kempinkovou turistiku, se setkal se zvýšeným zájmem návštěvníků, jejichž počet dosáhl téměř 40.000.

Oficiální stánek České republiky
Oficiální stánek České republiky

V oficiální expozici České republiky, kterou zastřešovala agentura CzechTourism, prezentovaly nabídku další dvě české společnosti – Kempy a chatové oblasti a Pragap Tour s.r.o. V samostatné expozici se představily rovněž společnosti TopCamping.CZ, Camping Bucek, Camping Frymburk, Camping Oase Praha, Holiday park Liščí Farma a Triocamp s.r.o.


Multimediální prezentace

V rámci oficiální české expozice byly organizovány atraktivní doprovodné akce. Přímo v expozici byl instalován pivní bar s nabídkou světlého a tmavého Protivínského piva. Návštěvníci mohli navlékat české korálky a vytvořit vlastní originální bižuterii. Jejich ratolesti mohly využít dětského koutku, ve kterém byly figurky jedné z nejpopulárnějších českých pohádkových postav – Krtečka.


Dětský koutek a Krteček

Expozice vhodně využila i multimediální prezentaci na velké plazmové obrazovce, kde byly promítány záběry z atraktivních lokalit České republiky.


B. Hartman, ředitelka CzechTourism Scandinavia a Z. Lyčka, velvyslanec ČR v Dánsku