Velvyslanectví České republiky v Dublinu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Užitečné odkazy

Obecné:

Fáilte Ireland www.failteireland.ie
Tourism Ireland www.tourismireland.com
Discover Ireland www.discoverireland.ie
Cestování po Irsku www.ireland.travel.ie
Dublin a okolí www.visitdublin.ie
Severní Irsko www.discovernorthernireland.com

Doprava:

Irish Ferries www.irishferries.ie
Irish Rail www.irishrail.ie
Bus Eireann www.buseireann.ie
Dublin Bus www.dublinbus.ie
Aer Lingus www.aerlingus.com
Ryanair www.ryanair.com

Ubytování v Irsku:

Dlouhodobé pronájmy www.daft.ie
Hotely www.hotel-ireland.com
Bed and Breakfast www.townandcountry.ie
Hostely www.hostels-ireland.com
Camping www.camping-ireland.ie

Irská média:

Televize a rozhlas RTE www.rte.ie
The Irish Times www.irishtimes.com
Irish Independent www.independent.ie
The Examiner www.irishexaminer.ie
Sunday Business Post www.thepost.ie
Evening Echo www.eecho.ie

Vládní instituce:

Irská vláda, ministerstva www.gov.ie

Kulturní instituce:

Arts Council, odkazy na kulturní instituce www.artscouncil.ie
The National Gallery www.nationalgallery.ie
The National Concert Hall www.nch.ie
The National Library of Ireland www.nli.ie
The Chester Beatty Library www.cbl.ie