Velvyslanectví České republiky v Dublinu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Irská webová stránka s tendry veřejných zakázek

Stránka má následující adresu: www.etenders.gov.ie (Government Public Sector Procurement Website). Uživatelé získají přístup k publikovaným tendrovým řízením ve veřejném sektoru a budou jim zasílána pravidelná emailová upozornění

Stránka má následující adresu: www.etenders.gov.ie (Government Public Sector Procurement Website). Uživatelé získají přístup k publikovaným tendrovým řízením ve veřejném sektoru a budou jim zasílána pravidelná emailová upozornění na nově vypisovaná řízení. Pro využití této stránky se musejí zájemci zaregistrovat. Registrace je bezplatná a je třeba postupovat následujícím způsobem:

Po otevření stránky kliknout na "Register Here", následně zaškrtnout kolonku "Terms and Conditions" a kliknout na "Suppliers Register". Vyplnit uvedený formulář a potvrdit "Save" tj. uložit. Potom potvrdit aktivaci kliknutím na link v emailu, který je zaslán.

Při dalším přihlášení registrovaného uživatele je nutné postupovat následovně: Po zadání zvoleného uživatelského jména a hesla kliknout na "Suppliers Home Page". Jednotlivé nabídky - tendry se vyhledávají v "Notice Search".