Velvyslanectví České republiky v Dublinu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Holiday World Show Dublin

Ve dnech od 24.–26.1.2014 se v Dublinu konal veletrh zaměřený na cestovní ruch s názvem Holiday World Travel Show, kterého se zúčastnil také CzechTourism a zástupci českého velvyslanectví.

Hlavním cílem veletrhu bylo představení organizací, které působí v oblasti cestovního ruchu, jako jsou cestovní agentury, centrály cestovního ruchu či jiná cestovní sdružení, a dále pak samozřejmě zprostředkování různorodé škály informací široké veřejnosti.

Turisté mohli zavítat na stánek CzechTourism, získat zde veškeré turistické informace o České republice a zároveň si vybrat z bohaté nabídky brožur. Účel představit Českou republiku, její národní produkty, jakož i bohaté přírodní a kulturní památky byl beze zbytku naplněn. Holiday World Show Dublin byla první akcí s využitím výstavních bannerů s novým logem Czech Republic "Land of Stories". Kromě brožur se na stánku ochutnávkou prezentovalo také pivo Pilsner Urquell.

Stánek ČR byl rovněž poctěn návštěvou primátora hlavního města Dublin panem Oisínem Quinnem a velvyslankyně České republiky v Irsku paní Hany Mottlové.

V souvislosti s Holiday World Show Dublin se CzechTourism společně s českou velvyslankyní zúčastnil také Irish Travel Industry Awards, na kterých se vyhlašovaly ceny v různých kategoriích. Jednou z kategorií byla cena za nejlepší evropskou turistickou destinaci, mezi kterými byla nominována i Praha.

 

HWD-1

Návštěva velvyslankyně ČR v Irsku Hany Mottlové (druhá zprava) na českém stánku

 

HWD-2

Ředitelka londýnské pobočky CzechTourism Katarína Hobbs s hosty