česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

2012-Česká republika na veletrhu "ΕNERGY-PHOTOVOLTAICS 2012"

Velvyslanectví ČR v Athénách se zúčastnilo 7. mezinárodního veletrhu «ENERGY-PHOTOVOLTAICS 2012» (1.-4.11.2012), na němž se prezentovaly významné české podniky z oblasti výroby energií z obnovitelných a alternativních zdrojů.


Velvyslanectví ČR v Athénách, věrno svým snahám o prosazování českých technologií, služeb a technologií na výrobu energií z obnovitelných a alternativních zdrojů, získalo souhlas a podporu Ministerstva zahraničních věcí ČR k účasti na 7. ročníku mezinárodního veletrhu «ENERGY-PHOTOVOLTAICS 2012» . Veletrh se uskutečnil ve dnech 1.-4. listopadu 2012 na výstavišti METROPOLITAN EXPO, které se nachází v bezprostřední blízkosti Athénského mezinárodního letiště «El. Venizelos». Jednalo se o veletrh, který je ve svém oboru jedním z největších v Řecku a jeho pořadatelem byla veletržní správa LEADEREXPO.

V rámci projektu realizovaného Velvyslanectvím ČR v Athénách pod názvem „Prezentace českých environmentálních technologií a služeb, jakož i technologií na výrobu energií z obnovitelných zdrojů na 7. mezinárodním veletrhu Watertec-Envirotec/Energy-Photovoltaic 2012“ měly české firmy možnost společně se prezentovat na oficiálním stánku ČR.

ČR reprezentovaly firmy:

BENEKOV term s.r.o. - www.benekov.cz

ENVI WEB s.r.o. - www.enviweb.cz

HL Propan s.r.o. - www.hlpropan.cz

LINTECH Solar, s.r.o. - www.lintech-solar.cz

PONAST s.r.o. - www.ponast.cz

Fotografie z veletrhu:
FOTO1 - výstaviště METROPOLITAN EXPO
FOTO2 - stánek ČR
FOTO3 - stánek ČR
FOTO4 - velvyslankyně ČR v Řecku Hana Ševčíková (vpravo) a její zástupce Miloš Kučera na slavnostním otevření stánku ČR
FOTO5 - ze slavnostního otevření stánku ČR

 

Velvyslanectví děkuje za pomoc a spolupráci provozovatelům ekologickému portálu ENVI WEB s.r.o., který byl na české straně mediálním partnerem akce.