česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

2011-Ekonomická prezentace zemí V4 v Athénách

Ve dnech 31.5. a 1.6.2011 představila zástupkyně agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest ekonomiku a podnikatelské prostředí České republiky nejprve na půdě Athénské obchodní a průmyslové komory v rámci prezentace zemí V4 a následně se setkala se členy Hellenic Federation of Enterprises.


Dne 31. května 2011 se v konferenčním sále Athénské obchodní a průmyslové komory uskutečnila podnikatelská konference na téma „PODNIKATELSKÉ PROSTŘEDÍ A OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI V ZEMÍCH VISEGRÁDSKÉ SKUPINY“, kterou pořádala velvyslanectví České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska se sídlem v Athénách ve spolupráci s Athénskou obchodní a průmyslovou komorou.

Ekonomiku, podnikatelské prostředí a investiční příležitosti, které se naskýtají v České republice, představila účastníkům konference Ing. Eliška Pazdziorová, zástupkyně agentury pro podporu podnikání a investice CzechInvest.

Dne 1. června 2011 měla Ing. Pazdziorová možnost informovat o investicích v České republice zájemce z řad členů největší řecké podnikatelské organizace Hellenic Federation of Enterprises (SEV).

V průběhu dvoudenní návštěvy Athén měla zástupkyně agentury CzechInvest také další bilaterální setkání s řeckými podnikateli, kteří projevili zájem o investiční příležitosti v České republice.

Fotografie z akce v Athénské obchodní a průmyslové komoře:
FOTO 1 - zástupci V4
FOTO 2 - ze semináře
FOTO 3 - vystoupení Ing.Pazdziorové
FOTO 4 - ze semináře
FOTO 5 - bilaterální rozhovory podnikatelů se zástupci ČR