česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

2011-Česká republika na veletrhu "ECOTEC 2011"

Ve dnech 7.–10. dubna 2011 se Velvyslanectví ČR v Řecku zúčastnilo 4. mezinárodního ekologického veletrhu „ECOTEC – Environmental Technologies & Photovoltaic Systems“, kde se prezentovaly významné české podniky z oblastí enviromentálních technologií a služeb a výroby energií z obnovitelných zdrojů.

LOGO ECOTEC 2011

Velvyslanectví České republiky v Řecku trvale usiluje o prohlubování česko–řecké hospodářské spolupráce, což se odráží v dlouhodobém růstu vzájemné obchodní výměny zejména v oblasti moderních a ekologických technologií. V tomto kontextu se Velvyslanectví rozhodlo, za souhlasu a podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky, zopakovat úspěšnou účast českých podniků z oblastí enviromentálních technologií a služeb a výroby energií z obnovitelných zdrojů na 4. ročníku mezinárodního veletrhu „ECOTEC – Environmental Technologies & Photovoltaic Systems“ , který proběhl ve dnech 7.-10. dubna 2011 v Athénách na výstavišti EXPOATHENS Exhibition Centre.

V rámci projektu MZV ČR s názvem „Prezentace možností česko-řecké spolupráce v oblasti enviromentálních technologií a služeb a výroby energií z obnovitelných zdrojů v širším kontextu balkánského regionu“ měly české firmy možnost znovu se společně prezentovat se svými vyspělými produkty, technologiemi a službami v oborech odpadového a vodního hospodářství a výroby energií z obnovitelných zdrojů na oficiálním stánku České republiky, který se těšil velké pozornosti jak za strany řeckých podniků tak odborné i laické veřejnosti..

Na stánku ČR byly přítomny české firmy:
AQUA ENVIRO S.R.O.
CINK HYDRO – ENERGY K.S.
CANABEST S.R.O.
ECOGROUP
EKOPANELY CZ S.R.O.
ENVI WEB S.R.O.
LASKI SPOL. S R.O.
LINTECH, SPOL. S R.O.
ODES S.R.O.
HOUSE TECHNOLOGIES S.R.O.
PESTUJTE TOPOLY
REFLEX ZLIN SPOL. S R.O.
ROYAL CONSULTING

Přítomni byli také zástupci České zemědělské univerzity Praha.

Fotografie z veletrhu:
Pohled na stánek České republiky před zahájením veletrhu:
- FOTO 1
Náměstek ministryně životního prostředí, energetiky & klimatických změn Řecka pan Ioannis Maniatis spolu s velvyslankyní ČR paní Hanou Ševčíkovou na českém stánku:
- FOTO 2
- FOTO 3 
Ze slavnostního otevření českého stánku:
- FOTO 4
- FOTO 5