česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Pozvánka na seminář k exportním příležitostem v rámci vnější spolupráce EU v sektoru vodního hospodářství (Brusel, 21.11.2013)

(Archivní článek, platnost skončena 23.11.2013.)

Seminář organizuje Stálé zastoupení ČR při EU, Zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v Bruselu a CEBRE spolu se Stálým zastoupením UK při EU.

Seminář si klade za cíl přiblížit účastníkům aktuální programy a příležitosti v sektoru vody, které Evropská Unie ve třetích zemích financuje (EDF, DCI, ENPI, IPA) a nabídnout firmám možnost sejít se na jednom místě s potenciálními partnery z jiných členských států (B2B).

ČR+EU_vlajka

Sektorových seminářů se účastní pravidelně 100 - 150 firem ze zemí EU se zájmem o unijní projekty v daném sektoru. Seminář tak nabízí významnou příležitost k výměně kontaktů a navázání spolupráce pro případnou společnou účast v tendrech EU. Semináře se rovněž účastní zástupci Evropské komise, Evropské investiční banky a Evropské banky pro obnovu a rozvoj, které je na místě možné konzultovat.

Program naleznete a registrovat se můžete na webových stránkách www.sectorseminars.eu. Informace o akci viz též připojené soubory.

Termín pro registraci je do 25. října 2013.

 

Program

Pozvánka

Informace o semináři

přílohy

Draft_Program_Water_Supply_and_Waste_Treatment.doc 93 KB DOC (Word dokument) 3.10.2013

Water_Seminar_2013_poster_CZ.pdf 714 KB PDF (Acrobat dokument) 3.10.2013

Pozvanka_sektorovy_seminar.pdf 204 KB PDF (Acrobat dokument) 3.10.2013