česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

13. ročník Ázerbájdžánského turistického veletrhu AITF 2014 (3-5.4.2014)

V pořadí 13. ročník Ázerbájdžánského turistického veletrhu, AITF 2014, byl zahájen 3.4. 2014 v Expo Centru Baku. Jedná se o největší akci turistického průmyslu v Ázerbájdžánu a v celém Jižním Kavkazu. AITF vždy otevírá veletržní sezónu v Ázerbájdžánu a je organizován firmou Iteca Caspian LLC a jeho partnerskou organizací, ITE Group plc.

Na veletrhu jsou prezentovány nové turistické destinace a představena nová inovativní řešení v turistickém průmyslu ze strany národních a mezinárodních turistických firem, pozemních, námořních a leteckých dopravců, zástupců hotelového průmyslu z různých zemí a cestovních a obchodních asociací.

Tento rok, Česká centrála cestovního ruchu, Czechtourism, přijela do Baku se čtyřmi českými turistickými operátory, specializovanými na incomingovou turistiku, Travel Agency Astra,  Avanti Travel Agency, Bohemia Lázně a Majestic Plaza Hotel.

Velvyslanec České republiky v Ázerbájdžánu Vítězslav Pivoňka se spolu s manželkou Monikou Pivoňkovou zúčastnil zahájení veletrhu 3.4.2014 a navštívil český stánek.