česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Účast OEÚ Peking na slavnostním podpisu smlouvy mezi ECM Real Investments A.G. a Beijing Science Park Development Co., Ltd.,Peking

Dne 23. 8. 2007 podepsali představitelé firmy ECM Real Estate Investments smlouvu o koupi obchodního centra a opci na koupi administrativní budovy v městské části Zhongguangcun v hlavním městě ČLR Pekingu.

OEÚ ZÚ Peking se na pozvání managementu firmy ECM Real Estate Investments zúčastnil 23. 8. 2007 slavnostního podpisu smlouvy o koupi obchodního centra a opce na koupi administrativní budovy v městské části Zhongguangcun v hlavním městě ČLR Pekingu. Prohlídky areálu v pokročilé fázi výstavby se zúčastnili nejvyšší představitelé developerské firmy ECM v čele s prezidentem a předsedou představenstva M. Janků, dále zástupci smluvního partnera Beijing Science Park Development Co., OEÚ ZÚ Peking a další hosté.

GŘ a předseda představenstva M.Janků s čínskými partnery
GŘ a předseda představenstva M.Janků s čínskými partnery

Nákupní centrum i sousední kancelářská budova tvoří spolu s pětihvězdičkovým hotelem součást víceúčelové výstavby v nově budované části Zhongguancunu, nazývaného "Silicon Valley" pro významné zastoupení firem z oblasti IT (velkou smlouvu zde před nedávnem uzavřel i americký Microsoft). Obchodní budova Globe Plaza a administrativní centrum Metropolis Tower nabídnou po částečném dokončení v příštím a úplné dostavbě v roce 2009 užitnou plochu 77.000 m2, resp. 35.500 m2 a 450 parkovacích míst. Tato výstavba je zároveň poslední povolenou stavební aktivitou v uvedené městské části přinejmenším do konce LOH 2008.

Na prohlídce obchodního centra (zprava M.Janků - GŘ a předseda představenstva, M.Breda - GŘ ECM China)
Na prohlídce obchodního centra (zprava M.Janků - GŘ a předseda představenstva, M.Breda - GŘ ECM China)

Společnost ECM Real Estate Investments působí v oblasti developmentu nemovitostí, poskytuje kompletní servis spojený se správou nemovitostí a v ČR i dalších zemích střední a východní Evropy již realizoval či realizuje řadu významných projektů. Na realizaci svého vstupu na dynamický, náročný a složitý čínský trh pracovali zástupci firmy takřka čtyři roky, nyní se jim však otevírá velká šance na úspěšné pokračování nejen v Pekingu, ale i v dalších částech ČLR.

Pohled na obchodní centrum z pěší zóny
Pohled na obchodní centrum z pěší zóny

ZÚ Peking se zástupci firmy ECM v ČLR dlouhodobě spolupracuje a očekává po nynějším úspěšném vykročení firmy větší rozvoj společných aktivit v oblasti prezentace a propagace nejen samotné firmy, ale v širší podobě i ČR a dalších českých firem. Postup, výsledek, ale i zkušenosti z nové perspektivní oblasti uplatnění českých firem v ČLR jsou cenné i pro ostatní potenciální české investory a podnikatele v tomto oboru.

zpět na přehled zpět na aktivity