česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Vodohospodářství: pozvánka na seminář v Bruselu dne 21.11.2013

(Archivní článek, platnost skončena 01.12.2013.)

V rámci projektů vnější spolupráce EU organizuje Stále zastoupení ČR při EU, Zastoupení MPaO ČR v Bruselu a CEBRE spolu se Stálým zastoupením UK při EU sektorový seminář k exportním příležitostem v oblasti vodního hospodářství. Seminář se bude konat v Bruselu dne 21.11. Cílem semináře je pomoci českým subjektům prosadit se při získávání unijních zakázek mezi zkušenými hráči ze starších členských států EU. Termín pro registraci je 25.10.2013. Účastnický poplatek činí 175 EUR bez DPH.

Seminář si dále klade za cíl přiblížit účastníkům aktuální programy a příležitosti v sektoru vody, které EU ve třetích zemích financuje (EDF, DCI, ENPI, IPA) a nabídnout firmám možnost sejít se na jednom místě s potenciálními partnery z jiných členských států (B2B).

Semináře se účastní pravidelně 100 - 150 firem ze zemí EU se zájmem o unijní projekty v daném sektoru. Nabízí tak významnou příležitost k výměně kontaktů a navázání spolupráce pro případnou společnou účast v tendrech EU. Semináře se rovněž účastní zástupci Evropské komise, Evropské investiční banky a Evropské banky pro obnovu a rozvoj, které je na místě možné konzultovat.

Pozvánku na seminář naleznete zde.

přílohy

pozvanka_sektorovy_seminar_21._11..pdf 204 KB PDF (Acrobat dokument) 30.9.2013