česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Seminář o investičních a obchodních příležitostech v ČR

Generální konzulát Chicago ve spolupráci s chicagskými kancelářemi CzechInvest a CzechTrade připravil seminář o obchodních a investičních příležitostech v ČR pod názvem „Doing Business with the Czech Republic“. Seminář se uskutečnil 24. října 2006 v prostorách GK.

GK Chicago ve spolupráci s chicagskými kancelářemi CzechInvest a CzechTrade připravil seminář o obchodních a investičních příležitostech v ČR pod názvem "Doing Business with the Czech Republic". Seminář se uskutečnil dne 24. října 2006 v prostorách GK za účasti amerických potenciálních investorů, představitelů obchodních kruhů, právních kanceláří, bankéřů, poradenských firem a státních a oborových institucí v konzulárním obvodu našeho úřadu. Seminář zahájil generální konzul Marek Skolil. Prezident chicagské pobočky Česko-severoamerické obchodní komory Otto Masek poté představil instituci, kterou reprezetuje, a její plány do budoucna. Seminář moderoval konzul Bořek Lizec.

BS Skolil BS V


K atraktivnosti semináře významně přispěly dvě případové studie úspěšných amerických firem působících v ČR. Za společnost Ingersoll Rand vystoupil Z. Kaiser, generální ředitel její pobočky v ČR a za společnost Baxter J. Greish, její viceprezident a prezident Baxter International.

BS IV BS II

S příspěvekm "Sourcing opportunities in the Czech Republic" vystoupila ředitelka chicagské kanceláře CzechTrade Ivana Ingram. O investičních pobídkách a amerických investicích v ČR pohovořil Jakub Mikulášek, zástupce generálního ředitele CzechInvestu.

BS VI

BS Ingram


Akci uzavřela recepce, během které byly diskutovány individuální dotazy. Tato část programu přispěla i k navazování kontaktů a neformální výměně informací a zkušeností mezi účastníky.

BS III


Pro pozvánku s podrobnějšími informacemi o programu klikněte ZDE.


přílohy

obch. seminar 186 KB PDF (Acrobat dokument) 22.10.2008