česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

10. ročník konference o dodávkách do systému OSN v New Yorku

(Archivní článek, platnost skončena 20.12.2012.)

Ve dnech 6. 5. – 8. 5. 2013 se v prostorách České národní budovy v New Yorku uskuteční jubilejní 10. ročník tradiční konference o obchodování s agenturami OSN „EU UN-Procurement Seminar“

pořádaný místním European Union Procurement Forum (EUPF). Konference je přístupná pouze firmám z členských zemí Evropské unie a jejím cílem je poskytnout firmám z EU informace o aktuálních potřebách jednotlivých agentur OSN a vybraných dalších mezinárodních organizací, včetně návodu jak nejlépe postupovat pro dosažení obchodního úspěchu a jak se zorientovat v této relativně komplikované problematice, která však představuje vstupenku na trh o objemu více než 15 mld. USD.

Pro lepší pochopení pravidel a celého nákupního systému OSN lze českým firmám vřele doporučit účast na této již etablované třídenní konferenci, které se v letošním roce v roli prezentátorů i konzultantů zúčastní představitelé následujících agentur OSN a mezinárodních bank: UN Procurement Division (UN/PD), UN Development Program (UNDP), World Food Program (WFP), UN Children’s Fund (UNICEF), UN Office for Project Services (UNOPS), UN High Commission on Refugees (UNHCR), UN Relief Works Agency (UNRWA), UN Industrial Development Organization (UNIDO), Food and Agriculture Organization of the UN (FAO), UN Educational, Scientific and Cultural Organization (UNESCO), UN Development Business (UNDB), Office for the Coordination of Humanitarian Affairs (OCHA), International Civil Aviation Organization (ICAO), World Bank (WB) a Inter-American Development Bank (IADB).

Akce je koncipována na celkem 150 účastnických firem, kterým je kromě účasti na seminářích a tématických workshopech nabídnuta také možnost individuálních konzultací s představiteli zmíněných agentur OSN. Sekundární efekt konference pak spočívá v možnosti navázání přímé spolupráce s ostatními účastnickými firmami z různých zemí EU a z ní vyplývající možnost spoluúčasti na některých projektech formou subdodávek.

V příloze naleznete oficiální informační materiál k této akci. Registrace účastnických firem bude zprovozněna prostřednictvím internetové stránky EUFP (www.eupf.org) v pondělí 14. ledna 2013 v 15h SEČ.

 

 

přílohy

Brochure_10th_Annual_EU_UN_Procurement_Seminar_2013.pdf 516 KB PDF (Acrobat dokument) 19.12.2012