česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Setkání k 60. výročí navázání leteckého spojení Praha-Kodaň

Setkání k 60. výročí navázání leteckého spojení Praha-Kodaň


CSA

Ve čtvrtek 7. prosince 2006 zorganizovalo Velvyslanectví České republiky v Kodani ve spolupráci s Českými aeroliniemi, a.s. /ČSA/ akci k 60. výročí navázání leteckého spojení mezi Prahou a Kodaní.

CSA 0601
Velvyslanec Ivan Jančárek

V úvodu slavnostního večera přivítal hosty velvyslanec Ivan Jančárek a poté připomněl geopolitické změny, ke kterým došlo v průběhu posledních 60 let. Zároveň zmínil rozvoj vzájemných bilaterálních vztahů mezi Českou republikou a Dánským královstvím včetně souvislostí plynoucích z pravidelného leteckého spojení mezi Prahou a Kodaní.

CSA 0602
Tým ČSA v Kodani

Ředitelka zahraničního zastoupení společnosti ČSA Olga Havlasová představila účastníkům své spolupracovníky a poté přednesla velmi živou a názornou přednášku o aktivitách české letecké společnosti v Dánsku a jejích nejnovějších rysech.

CSA 0603
Ředitelka zahraničního zastoupení společnosti ČSA Olga Havlasová

Mezi čestnými hosty slavnostního večera byla Annete Joergensen ze společnosti Kilroy Group Travels, která ve svém krátkém vystoupení vyjádřila uspokojení s dlouhodobou oboustranně výhodnou spoluprací mezi touto dánskou společností a ČSA.

CSA 0604
Annete Joergensen ze společnosti Kilroy Group Travels

Prezentace ČSA spojená s recepcí se uskutečnila v reprezentačních prostorách rezidence velvyslance. V průběhu slavnostního večera vystoupila i pianistka českého původu Bohumila Jedličková a studentka Dánské královské hudební akademie Idil Alpsoy s úryvky děl Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka a Leoše Janáčka.

CSA 0605
Zprava: Bohumila Jedličková a Idil Alpsoy