česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Horká linka pro české podniky

(Archivní článek, platnost skončena 18.10.2013.)

Sdružení českých podniků v Německu (VTUD e.V.) ve spolupráci se Saskou rozvojovou bankou (Sächsische Aufbaubank, SAB) a Generálním konzulátem České republiky v Drážďanech obnovilo projekt tzv. „Horké linky“, která se těšila velkému zájmu již od roku 2000.

Poradenské spektrum na „Horké lince“ se bude skládat z odborníků SAB, kteří zodpoví dotazy týkající se ekonomického a technologického rozvoje, práce a vzdělání, životního prostředí a zemědělství nebo přeshraniční rozvojové spolupráce a z témat určených pro VTUD e.V. týkajících se obnovitelných zdrojů, evropských subvenčních programů, práva daňové oblasti, logistické a jazykové podpory, poradenství a zastoupení ve vztahu k německým státním orgánům, korporacím a jiným hospodářským společenstvím. Na „Horké lince“se bude podílet i Ing. Petr Jaroš, konzul na Generálním konzulátu v Drážďanech.

Horká linka: +4935149104959

Horká linka bude v provozu v měsíčních intervalech – poprvé dne 14.11.2012 od 14 do 16 hodin a od příštího roku, přesně od 16.01.2013 každý následující měsíc vždy druhou středu druhého týdne v měsíci.