česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Navštivte World Investment Conference North Africa, 20. – 22. březen 2013

Ve dnech 20. až 22. března 2013 proběhne z iniciativy marocké Agentury na podporu rozvoje investic ve spolupráci s World Invetstment Conferences v tamějším městě Marakéši první ročník mezinárodní konference World Investment Conference North Africa, která je považována za jedinou evropskou konferenci zaměřenou na stimulaci přílivu přímých zahraničních investic z celého světa do oblasti severní Afriky.

Účast na konferenci představuje možnost navázat jedinečné kontakty v prostředí, kde se zahraniční investoři, hledající příležitosti pro své investice, setkávají s politickými lídry, experty, vrcholovými manažery firem a úspěšnými podnikateli z regionů severní Afriky, Blízkého východu a Evropy. Diskutovaná témata se týkají především energetického sektoru, životního prostředí, hi-tech technologií, infrastruktury a dopravy, automobilového a leteckého průmyslu.

Region nabízí stabilně rostoucí tempo růstu, zlepšující se obchodní klima, volný přístup na trh, kvalifikovanou pracovní sílu a představuje významnou vstupní bránu na africké trhy.

Informace o programu konference a registrační podmínky naleznete na webových stránkách konference.