česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Pozvánka na seminář: Příležitosti v projektech vnější spolupráce EU v sektoru vodního hospodářství, Brusel, 21.listopad 2013

(Archivní článek, platnost skončena 21.11.2013.)

Kdy: 21.11.2013 09:00 - 17:45, Kde: Hotel Bloom, Brussels

Informace o konání dalšího sektorového semináře v Bruselu, který bude zaměřen na projekty vnější spolupráce Evropské Unie v sektoru vody. Seminář organizuje Stálé zastoupení ČR při EU, Zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v Bruselu a CEBRE spolu se Stálým zastoupením UK při EU. Konat se bude 21. listopadu. Seminář si klade za cíl přiblížit účastníkům aktuální programy a příležitosti v sektoru vody, které Evropská Unie ve třetích zemích financuje (EDF, DCI, ENPI, IPA) a nabídnout firmám možnost sejít se na jednom místě s potenciálními partnery z jiných členských států (B2B). Naším cílem je přilákat na seminář co největší počet českých subjektů a pomoci jim prosadit se při získávání unijních zakázek mezi zkušenými hráči ze starších členských států EU. Zájemci se mohou registrovat zde: http://www.sectorseminars.eu/registration.php. Registrace bude uzavřena 25. října. Účast na semináři je zpoplatněna.

MZV - Stálé zastoupení ČR při Evropské unii, CzechTrade - Zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu v Bruselu a CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU
si Vás dovolují pozvat na pravidelný


SEKTOROVÝ SEMINÁŘ k exportním příležitostem v rámci vnější spolupráce EU


v sektoru VODNÍ HOSPODÁŘSTVÍ


dne 21. LISTOPADU 2013 v hotelu Bloom v Bruselu

Seminář organizovaný Stálými zastoupeními členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu obchodu:
 je určen konzultačním společnostem, asociacím, obchodním společnostem a dalším subjektům se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v oblasti vodního hospodářství, vč. dodávek pitné vody, obecních a průmyslových systémů pro čištění odpadních vod, znečištění mořské vody, zavlažování, informačních systémů pro řízení vodního hospodářství, služeb vodního hospodářství a změny klimatu.
 nabízí možnost seznámit se s aktuálními programy zahraniční spolupráce, kterou EU třetím zemím v sektoru vodního hospodářství poskytuje a s pravidly účasti v tendrech a grantových výzvách.
 představuje jedinečnou příležitost navázat v rámci B2B setkání kontakty se subjekty z ostatních členských států a vytvořit konsorcia pro budoucí spolupráci.
 umožňuje obrátit se s dotazy přímo na místě na experty Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další účastníky semináře.
Program naleznete a registrovat se můžete na webových stránkách
www.sectorseminars.eu
Termín pro registraci je 25. října 2013
Účastnický poplatek činí 175 EUR bez DPH

SPOLEČNĚ S DALŠÍMI ORGANIZÁTORY SE NA SETKÁNÍ S VÁMI TĚŠÍ
A VAŠE DOTAZY JSOU PŘIPRAVENI ZODPOVĚDĚT:
Eva Semeráková, Stálé zastoupení ČR při EU, tel: +32 2 2139 213, e-mail: eva_semerakova@mzv.cz
Jana Falathová, CzechTrade/ zast. MPO v Bruselu, tel: +32 2 502 2422, e-mail:brussels@czechtrade.cz
Alena Vlačihová, CEBRE, tel: +32 2 502 0766, e-mail: brussels@cebre.cz

V příloze naleznete pozvánku, propagační leták a návrh programu.

přílohy

130912 Draft Program Water Supply and Waste Treatment 93 KB DOC (Word dokument) 3.10.2013

130925 Water Seminar 2013 poster-CZ 714 KB PDF (Acrobat dokument) 3.10.2013

EU Water pozvánka sektorový seminář 204 KB PDF (Acrobat dokument) 3.10.2013