česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Nabídka k účasti na veletrhu Eco Expo Asia 2014

(Archivní článek, platnost skončena 24.10.2014.)

Generální konzulát ČR v Hongkongu připravuje v letošním roce pro české společnosti další projekt na podporu ekonomické diplomacie. Jedná se o prezentaci na environmentálním veletrhu „ECO Expo Asia 2014“, který se koná ve dnech 29.10. - 1.11.2014 v Hongkongu. Veletrh je spoluorganizován hongkongskou radou na podporu obchodu Hong Kong Trade Development Council - HKTDC a společností Messe Frankfurt.

Mezinárodní veletrh ECO Expo Asia je nejvýznamnější událostí se zaměřením na ochranu životního prostředí v celém regionu Delty Perlové řeky a lze jej bez nadsázky označit za výbornou platformu k získání nových kontaktů na místním trhu a navázání potenciální obchodní spolupráce. Více informací o veletrhu naleznete na www.ecoexpoasia.com

Zástupci českých společností se mohou veletrhu zúčastnit osobně nebo formou katalogové prezentace v rámci stánku generálního konzulátu, který je finančně zajištěn z prostředků Ministrestva zahraníčních věcí ČR. Osobní účast je s ohledem na kapacitu výstavního stánku limitována na max. 3 společnosti.

Zájemce o účast prosíme, aby kontaktovaly Generélní konzulát ČR v Hongkongu na emailové adrese: hongkong@embassy.mzv.cz