česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Projekt na podporu ekonomické diplomacie – Eco Expo Asia 2013

(Archivní článek, platnost skončena 31.10.2014.)

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie zorganizoval generální konzulát ČR v Hongkongu ve dnech 28.- 31.10.2013 prezentaci vybraných českých společností na veletrhu „ECO Expo Asia 2013“, který byl spoluorganizován agenturou na podporu obchodu Hong Kong Trade Development Council a společností Messe Frankfurt.

Veletrh zaměřený na ochranu životního prostředí se konal již tradičně v prostorách výstaviště Asia World – Expo. Na stánku generálního konzulátu se návštěvníci mohli seznámit s produkcí několika českých společností zejména z oblasti kvality ovzduší Advanced Materials JTJ s.r.o., nebo vodního a odpadového hospodářství, sdružených v rámci Czech Water Technology a Czech Water Alliance.

Na veletrhu byly k vidění i společnosti z ostatních oblastí např. úspora energie, zelené budovy, ekologické produkty a dopravní prostředky. Veletrh ECO EXPO ASIA je nejvýznamnější veletrh se zaměřením na ochranu životního prostředí v celém regionu Delty Perlové řeky a lze jej bez nadsázky označit za výbornou platformou v rámci navázání potenciální obchodní spolupráce.

Více informací o veletrhu na www.ecoexpoasia.com