česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Marché européen- nabídka na účast pro české firmy

Dne 17. května 2014 se bude ve francouzském městě Saint-Germain-en-Laye konat již 10. ročník Evropského trhu "Marché européen", který každoročně slaví velké úspěchy. Českým firmám zejména z oboru tradičních řemesel a gastronomických specialit se tak naskytuje jedinečná příležitost prezentace francouzskému publiku.

Radnice města Saint-Germain-en-Laye organizuje každoročně Evropský trh, jehož cílem je přiblížit obyvatelům tohoto pařížského předměstí členské země Evropské unie.

V minulém roce se na Evropském trhu velice úspěšně představil Moravskoslezský kraj ve spolupráci s agenturou CzechTourism. Zástupci Moravskoslezského kraje představili návštěvníkům trhu prostřednictvím propagačních materiálů možnosti, jež nabízí kraj turistům a také jim dali příležitost ochutnat regionální speciality, konkrétně Štramberské uši, Marlenku a pivo Radegast.

Tato celodenní akce se v tomto roce bude konat v sobotu dne 17. května 2014. Přítomnost na této jedinečné akci umožní českým firmám prezentovat a prodávat své výrobky.

Radnice města Saint-Germain-en-Laye nabízí zájemcům o účast k využití stánek na náměstí „Place du Marché“ od 10:00-18:30.
Tarif je následující: 21,59 euro/lineární metr.
Radnice se současně zavazuje, že poskytne každému vystavovateli umístění označené a kryté plachtou (v rozsahu 4-6x2 metry). Dále radnice nabízí, že vystavovatelům poskytne potřebný materiál pro instalaci stánku (židle, stoly, plachty, atd.).

Co se týče parkování na místě,k dispozici budou vystavovatelům parkovací místa na 12 hodin na parkovišti u nemocnice „parking de l’Hôpital“ za cenu 5,50 euro/vozidlo/den.

Saint-Germain-en-Laye je malebné historické městečko, kterému Francouzi přezdívají „Petit Paris“ neboli malá Paříž a tento Evropský trh se setkává každoročně s velkým úspěchem. Evropské země se zde představují velkému množství návštěvníků.

Přihláška na účast musí být odeslaná (rovněž možnost poslat emailem nebo faxem) radnici v Saint-Germain-en-Laye podepsaná do 15. dubna 2014.

Kontaktní osobou na radnici Saint-Germain-en-Laye je paní Delphine Bouillonnec, responsable adjointe au service des Cérémonies et Manifestation.

Adresa:
16 rue Pontoise-BP 10101
78101 Saint-Germain-en-Laye
France

Tel: +33 1 30 87 20 86
Fax: +33 1 30 87 20 75
E-mail: delphine.bouillonnec@saintgermainenlaye.fr

Pokud Vás tato zajímavá nabídka osloví, velice rádi Vám poskytneme další informace a podporu při organizaci Vaší účasti na tomto trhu.Neváhejte proto kontaktovat náš obchodně-ekonomický úsek.

Tel: +33 1 40 65 13 42
E-mail: commerce_paris@mzv.cz