česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Valné shromáždění JCE de Paris

Ve středu 30. října se na velvyslanectví ČR v Paříži konalo Valné shromáždění pařížské Mladé hospodářské komory, Jeune Chambre Economique de Paris.

Ve středu 30. října se na velvyslanectví ČR v Paříži konalo Valné shromáždění pařížské Mladé hospodářské komory, Jeune Chambre Economique de Paris. Tato organizace, která od roku 2011 působí i v České republice, sdružuje mladé podnikatele, manažery a vedoucí pracovníky ve věku od 18 do 40 let a tvoří součást celosvětové organizace Junior Chambre International. Cílem tohoto apolitického sdružení je zejména iniciace pozitivních změn nejen ve společnosti, ale i ekonomice nebo kultuře. Tato organizace sdružuje celosvětově více než 200 tis. členů, ve Francii se jich pak na aktivitách podílí více jak dva tisíce.

Středečního Valného shromáždění, kterému předsedala prezidentka pařížské komory Céline Montay, se zúčastnilo kolem padesáti zástupců francouzské, ale i celosvětové Mladé hospodářské komory v čele se současnou prezidentkou Junior Chambre International Chiarou Milani, bývalým prezidentem Ronaldem Kwamainem a prezidentem Mladé hospodářské komory Francie Davidem Gbedemahem, kteří celé setkání zahájili. V rámci shromáždění pak byly následně prezentovány a hodnoceny výsledky mezinárodních projektů probíhajících v roce 2013, představeny byly i projekty a plány do budoucna.