česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Prezentace zemí V4 v Kapském Městě a v Port Elizabeth zaměřené na podporu příjezdového cestovního ruchu a obchodu

V závěru října 2013 se uskutečnily dvě prezentace zemí V4, zaměřené na podporu příjezdového cestovního ruchu a obchodu.

První akce zorganizovaná ekonomickými diplomaty zastupitelských úřadů zemí V4 v JAR ve spolupráci s Kapskou obchodní a průmyslovou komorou (CCCI) se konala dne 24. 10. 2013 v Kapském Městě za značného zájmu místních firem. Poté navázala prezentace dne 28. 10. 2013 v Port Elizabeth, uspořádaná ve spolupráci s firmou Inkanyezi Events, které se zúčastnili také lektoři a studenti z oboru Cestovní ruch a podnikání na třech místních vysokých školách (college).

Téma podpory příjezdového cestovního ruchu do zemí V4 bylo inspirováno konceptem European Quartet – One Melody, na kterém spolupracují centrály cestovního ruchu zmíněných zemí.  Prezentace ČR zahrnovala také oblast kongresové turistiky, výstav a veletrhů; příležitostí ke studiu na vysokých školách v ČR v angličtině a hlavní výrobní a vývozní sektory české ekonomiky, vč. příkladů známých značek. CzechTourism poskytl pro akce propagační materiály jako brožury, video spot a roll-up banner s motivem Českého Krumlova.

Galerie


Prezentace V4 na podporu příjezdového cestovního ruch, Port Elizabeth / Presentation by the V4 supporting incoming tourism, Port Elizabeth