česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Mezinárodní zemědělský veletrh SIAM v Maroku

(Archivní článek, platnost skončena 22.01.2014.)

Pozvánka na renomovaný zemědělský veletrh v Meknésu

Ve dnech 24. až 28. dubna 2013 proběhne v centru marockého zemědělství – městě Meknés již 8. ročník renomovaného mezinárodního zemědělského veletrhu SIAM, jenž představuje jedinečnou příležitost pro české firmy proniknout na marocký a regionální trh se zemědělsko-potravinářským zbožím a zemědělskými stroji.

Veletrh SIAM je připravován pod patronací marockého krále a patří k nejprestižnějším akcím jak v Maroku, tak i v Africe. Loňského ročníku se zúčastnilo 920 vystavovatelů ze 42 zemí a především 630 000 návštěvníků.

Pro vystavovatele jsou k dispozici stánky o velikosti 3, 6, 9 a 12 m2,  speciální VIP salon pro B2B setkání a pro uzavřené obchody bude možné využít celních služeb přímo v místě.

Zastupitelský úřad ČR v Rabatu vyzývá firmy z oblasti zemědělsko-potravinářské výroby a výroby zemědělské techniky, jejichž cílem je působení v regionu severní a západní Afriky, k účasti na této mezinárodní akci. Případní čeští vystavovatelé se mohou do 31. ledna 2013 obracet přímo na zastupitelský úřad, jenž je připraven koordinovat českou účast na veletrhu.