česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Sektorový seminář v Bruselu - exportní příležitosti v oblasti dopravy

Stálé zastoupení ČR při EU srdečně zve na seminář "Projekty vnější spolupráce EU v sektoru dopravy a dopravní infrastruktury", který se koná 11. června 2013 v Bruselu.

Seminář je určen zejména konzultantům a podnikatelům v sektoru dopravy. Pořádá jej Stálé zastoupení ČR při EU, CzechTrade a CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU, spolu se zastoupeními dalších osmnácti členských států EU.

Programy vnější spolupráce Evropské unie nabízí řadu příležitostí podnikatelským a dalším subjektům, které se chtějí podílet na realizaci projektů ve třetích zemích v sektoru dopravy (silniční, železniční, letecké, vodní), včetně logistiky, dopravní infrastruktury, veřejné dopravy atd.

Sektorové semináře jsou jedinečnou příležitostí, jak se seznámit nejenom s aktuálními programy a příležitostmi v rámci unijních projektů, ale i praktickými poznatky zkušenějších firem. Prezentace expertů z Evropské komise jsou na programu dopolední části semináře, odpolední část bude věnována B2B setkání a navázání kontaktů s firmami z ostatních členských států pro případnou budoucí spolupráci, vytvoření konsorcií a společnou účast v tendrech.Více informací o sektorových seminářích včetně možnosti registrace naleznete zde.

přílohy

Pozvánka Sektorový seminář doprava 148 KB PDF (Acrobat dokument) 17.5.2013