česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Společnost Linet v Tunisku

Česká firma Linet s. r. o. upevňuje své postavení na tuniském trhu, napomáhá tomu i spolupráce s Velvyslanectvím ČR v Tunisu. Linet s. r. o. a Budvar n. p. úspěšně představily své výrobky v Tunisu během recepce na oslavu vzniku samostatného československého státu dne 28. října 2013.

Společnost Linet, v současnosti nejsilnější evropský hráč na trhu nemocničních a pečovatelských lůžek, expandoval také do Tuniska. Špičkové výrobky české firmy jsou vysoce hodnoceny tuniskou odbornou i laickou veřejností. Na úspěchu Linetu v Tunisku se podílí nejen jedinečný charakter výrobků firmy Linet, ale rovněž tuniský obchodní partner, firma Stiet.

Velvyslanectví ČR v Tunisu dlouhodobě podporuje exportní aktivity českých firem v Tunisku, a proto nabídlo českým firmám možnost prezentace kvalitních českých výrobků během recepce na oslavu vzniku samostatného československého státu, která se v Tunisu konala dne 28. října 2013. Během večera proběhla prezentace nemocničního lůžka firmy Linet Multicare a ochutnávka českobudějovického piva Budvar.

Mezinárodní diplomatický sbor, čeští krajané, tuniský ministr informačních technologií a komunikace pan Mongi Marzoug, ředitel kabinetu tuniského ministra obchodu a řemesel pan Noureddine Selmi, zástupci tuniské Obchodní a průmyslové komory, Agentury na podporu zahraničních investic, Svazu průmyslu a dopravy a dvacítka šéfů a lékařů významných tuniských privátních klinik si tak z večera odnášeli nejen vzpomínku na jeden z nejvýznamnějších momentů v historii českého národa, ale i ujištění, že tradice výroby českých špičkových výrobků stále pokračuje.

0

1