česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Možnost prezentace českých průmyslových firem v Tunisku

12. - 15. června 2013 pořádá tuniská Obchodní a průmyslová komora mezinárodní průmyslový veletrh MEDINDUSTRIE a investiční fórum INVEST FORUM. Veletrh přivítá vystavovatele z oborů strojírenského, hutnického, elektrotechnického, chemického, gumárenského, dopravního, finančního sektoru a logistiky.

I přes nelehkou vnitropolitickou situaci, kterou Tunisko v posledních dvou letech prochází a která ve svém důsledku vede k útlumu růstu vzájemného česko – tuniského obchodu, skýtá Tunisko nadále řadu obchodních příležitostí pro české exportéry. Z toho důvodu se Velvyslanectví ČR v Tunisu rozhodlo prezentovat české exportéry a jméno České republiky v Tunisku prostřednictvím reprezentačního stánku Velvyslanectví ČR v Tunisu na mezinárodním veletrhu Medindustrie 2013.

Veletrh, pořádaný každoročně v hlavním městě Tunisu, se letos koná 12. – 15. června. Medindustrie je průmyslový veletrh širokého záběru, kde je možné prezentovat produkci strojírenského, hutnického, elektrotechnického, chemického, gumárenského, dopravního a finančního sektoru a logistiky. Veletrh zašťiťuje tuniská Obchodní a průmyslová komora ve spolupráci s tuniskými organizacemi zahraničního obchodu jako je FIPA (Foreign InvestmentPromotion Agency), UTICA (Union Tunisienne de l´Industrie, du Commerce et de l´Artisanat), CEPEX (Centre de Promotion des Exportations) a další. Součástí veletrhu bude investiční fórum Tunisia Invest Forum, které proběhne 13. – 14. června 2013 a které nabídne účastníkům možnost navázat kontakty s odbornou veřejností z Tuniska, Evropy a dalších zemí zastoupených především experty a obchodníky z Alžírska, Libye a Turecka.  

Velvyslanectví ČR v Tunisu nabídne osloveným českým exportérům možnost bezplatné prezentace na tomto veletrhu v rámci reprezentačního stánku Velvyslanectví ČR v Tunisu, a to buď katalogovou formou nebo osobní přítomností zástupců firem (veletrh skýtá řadu možností pro B2B jednání).

Podrobnější informace o veletrhu ochotně podá Velvyslanectví ČR v Tunisu nebo webové stránky veletrhu Medindustrie 2013.