česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Bezplatná prezentace pro české exportéry na zemědělském veletrhu v Tunisu

(Archivní článek, platnost skončena 27.09.2014.)

Zajímavou příležitostí pro české firmy může být účast nebo návštěva dvou zemědělských veletrhů, které se uskuteční do konce roku 2013 v Tunisu. Veletrh, který se uskuteční na přelomu listopadu a prosince 2013 nabízí bezplatnou prezentaci českým exportérům.

Ve dnech 13. - 16. listopadu 2013 se v Tunisu uskuteční SALON INTERNATIONAL DE L´AGROALIMENTAIRE a ve dnech 27. listopadu - 1. prosince 2013 se uskuteční SIAMAP - SALON INTERNATIONAL DE L´AGRICULTURE, DU MACHINISME AGRICOLE ET DE LA PECHE.

Zastupitelský úřad ČR v Tunisu nabízí českým výrobcům zemědělské techniky a zemědělských produktů bezplatnou prezentaci na veletrhu SIAMAP, který se uskuteční 27. listopadu - 1. prosince 2013.

Jedná se o veletrh pořádaný jednou za dva roky tuniským Svazem zemědělství a rybolovu (Union Tunisienne de l´Agriculture et de la Peche). Organizátor veletrhu nabídl českému velvyslanectví malý prezentační stánek s výstavní plochou 9 m2, který české velvyslanectví využije k představení produkce několika českých exportérů. Vzhledem k velmi omezené výstavní ploše bychom vás požádali o zasláni reklamních bannerů, plakátů, letáků, propagačních předmětů, popř. menších vzorků produkce, které do stánku umístíme. V průběhu veletrhu velmi uvítáme přítomnost vašich obchodních zástupců, kteří jsou schopni výrobky fundovaně představit tuniskému a mezinarodnímu publiku.

Kroku ze strany tuniského Svazu zemědělství a rybolovu poskytnou českému velvyslanectví zdarma výstavní plochu si velmi vážíme, proto bychom ocenili vaši pozitivní odpověď na naši nabídku. Zaroveň si však uvědomujeme, že Tunisko prochází od revolučního roku 2011 složitým transformačním obdobím, které prozatím zpomaluje tuniský hospodářský růst a nedává dostatečné jistoty zahraničním investorům a exportérům. Přesto je však Tunisko stále třeba chápat jako zemi s dobře fungující státní administrativou a obchodním, zj. zemědělským potencialem. Navázání obchodních kontaktů s tuniskými partnery tak ve většině případů znamená i navázáni obchodních kontaktů s ostatními severoafrickými zeměmi a zeměmi Sahelu.

V případě zájmu o bezplatnou prezentaci prosím kontaktujte Velvyslanectví ČR v Tunisu do 31. října 2013. Bližší informace s přihláškou naleznete v příloze.

 

 

přílohy

SIAMAP_informace.pdf 982 KB PDF (Acrobat dokument) 26.9.2013