česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Česko-mongolský den

Dne 30. dubna 2013 se od 9:30 hodin uskuteční na Mongolské národní obchodní a průmyslové komoře výstava českých výrobků a služeb, a to prostřednictvím českých podnikatelů a mongolských zastupujících firem. Zájemci jsou srdečně vítáni k účasti.

Velvyslanectví České republiky ve spolupráci s Mongolskou národní obchodní a průmyslovou komorou (MNCCI) a Hospodářskou komorou ČR pořádá dne 30. dubna 2013 za účelem podpory exportu výrobků a služeb výstavu českých firem a mongolských zástupců českých firem, které mají zájem expandovat na mongolském trhu. Odborná i laická veřejnost je tímto srdečně zvána.

V 10 hodin akci zahájí ve výstavním sále MNCCI 1. místopředseda vlády ČR a ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg, ministr stavebnictví a urbanistiky Mongolska Ts. Bayarsaikhan a předseda MNCCI S. Demberel. Představí se společnosti z oblasti výroby letadel, nápojářských a potravinářských strojů a zařízení, těžebních zařízení, energetiky, betonárenských celků, křišťálového skla a osvětlení, developerství, urbanizace, ekologických komínových systémů, mezinárodní dopravy a logistiky, inteligentní elektroinstalace a IT řešení, pneumatik, vzduchotechnických jednotek, radiátory, vybavení koupelen, plastových potrubních systémů, ušních známek pro označování hospodářských zvířat, potravinářských výrobků (pivo, müsli) aj. (jmenovitý seznam v příloze).

Připravujeme překvapení v podobě tradičního českého občerstvení ve spolupráci s firmou Altan Taria.

Vstup zdarma.

přílohy

cesky seznam vystavovatelu 55 KB DOC (Word dokument) 25.4.2013