česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Česko-mongolský den posílil obchodní vztahy

Výstava českých firem a produktů uskutečněná 30. dubna 2013 na Mongolské národní obchodní a průmyslové komoře potvrdila obrovský zájem o další rozvoj vzájemných obchodních vztahů.

Akci uspořádalo Velvyslanectví ČR v Mongolsku společně s Mongolskou národní obchodní a průmyslovou komorou (MNCCI). Část vystavovatelů byla součástí podnikatelské delegace Hospodářské komory ČR. Představili se čeští podnikatelé a mongolští dealeři českých produktů z mnoha rozličných oblastí - výroby letadel, nápojářských a potravinářských strojů a zařízení, těžebních zařízení, energetiky, betonárenských celků, křišťálového skla a osvětlení, developerství, urbanizace, ekologických komínových systémů, mezinárodní dopravy a logistiky, inteligentní elektroinstalace a IT řešení, pneumatik, vzduchotechnických jednotek, radiátorů, vybavení koupelen, plastových potrubních systémů, ušních známek pro označování hospodářských zvířat, potravinářských výrobků aj. (jmenovitý seznam v příloze).

Slavnostní zahájení zaznělo z úst 1. místopředsedy vlády ČR a ministra zahraničních věcí Karla Schwarzenberga, ministra stavebnictví a urbanistiky Mongolska Ts. Bayarsaikhana a předsedy MNCCI a poslance S. Demberela.

Srdečně děkujeme společnosti Altan Taria (divize „Mongol Pork“) za sponzorování českého tradičního vepřového občerstvení podávaného během akce, společnosti Max Group za české pivo Budějovický Budvar a mongolským studentům českého jazyka za pomoc s tlumočením firmám.

Autorem fotografie č. 1, 2, 3, 4, 7 a 8 je fotograf Tomki Němec.

 

přílohy

seznam ucastniku 80 KB DOC (Word dokument) 6.5.2013

Galerie