česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Vodní hospodářství - pozvánka na sektorový seminář

Seminář “Water Supply and Wastewater Treatment in EU external aid programmes”, který se bude konat dne 21. listopadu 2013 v Bruselu, si klade za cíl přiblížit účastníkům aktuální programy a příležitosti v sektoru vody, které Evropská Unie ve třetích zemích financuje (EDF, DCI, ENPI, IPA) a nabídnout firmám možnost sejít se na jednom místě s potenciálními partnery z jiných členských států (B2B).

Semináře se účastní pravidelně 100 - 150 firem ze zemí EU se zájmem o unijní projekty v daném sektoru. Nabízí tak významnou příležitost k výměně kontaktů a navázání spolupráce pro případnou společnou účast v tendrech EU. Semináře se rovněž účastní zástupci Evropské komise, Evropské investiční banky a Evropské banky pro obnovu a rozvoj, které je na místě možné konzultovat.

Seminář je určen zejména pro podnikatelské subjekty (konzultační společnosti, dodavatele), ale i např. vědecké/výzkumné instituce působící v daném sektoru. Sektor vody zahrnuje dodávky pitné vody, obecní a průmyslové systémy pro čištění odpadních vod, znečištění mořské vody, zavlažování, informační systémy pro řízení vodního hospodářství, služby vodního hospodářství, změna klimatu a další.

Zájemci se mohou do 25. října registrovat na adrese: www.sectorseminars.eu/registration.php.

Účast na semináři je zpoplatněna.

Přílohy: pozvánka na seminář, návrh programu semináře

 

přílohy

pozvanka_sektorovy_seminar.pdf 204 KB PDF (Acrobat dokument) 8.10.2013

ProgramWaterSupplyandWastewaterTreatment.pdf 94 KB PDF (Acrobat dokument) 8.10.2013