česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

PG Silesia mění polský průmysl

Dne 11. února 2013 v hotelu Sheraton ve Varšavě se koná tradiční fórum organizované vydavatelskou skupinou PTWP S.A., nazvané "Měníme polský průmysl".

 

Dne 11. února 2013 v hotelu Sheraton se koná tradiční fórum organizované vydavatelskou skupinou PTWP S.A., nazvané "Měníme polský průmysl". Konference bude mít široký rozsah témat: v úvodním inauguračním panelu se významné ekonomové a politici budou zabývat možnostmi řešení obnovení dalšího růstu polské ekonomiky, který v poslední době zpomalil.

Jednotlivé panelové diskuse budou zaměřeny na otázky energetiky budoucnosti, klíčových projektů dopravní a energetické infrastruktury, možnostmi a nutností zahraniční expanze polského businessu, investicemi jako motorem dalšího rozvoje a podmínkami jejich financování.

Na závěr Fóra, v průběhu slavnostního gala večera, budou vyhlášení laureáti tutulu "Ten, který mění polský průmysl." Tento titul se uděluje každoročně osobám, institucím a obchodním společnostem, které se v uplynulém roce významně zasloužily o rozvoj polského hospodářství.

Velice oceňujeme a vážíme si toho, že mezi vyznamenanými firmami bude i důlní společnost PG Silesia A.G. se sídlem v Dziedzicích-Czechowicích, kterou vlastní český průmyslovo-energetický koncern EPH.

PG Silesia obdržela toto ocenění za "příkladné hledání nových směrů komplexních změn v dobývání kamenného uhlí."  Během necelých dvou let, které uplynuly od jejího převzetí českým investorem, dokázala firma z černouhelného dolu, který byl již téměř deset let mimo provoz, provést jeho rekonstrukci, obnovit a modernizovat těžbu a vytvořit nová pracovní místa pro tisícovku horníků. Důl Silesia tak nalezl opět své důstojné místo v rámci hornoslezského revíru. Gratulujeme.

Další informace o společnosti:

http://www.wnp.pl/zpp2013/pg-silesia-efektywna-restrukturyzacja-w-polskim-gornictwie,187557_1_0_0.html

www.pgsilesia.pl

Další informace o fórum "Měníme polský průmysl":

http://www.wnp.pl/zpp2013/

Galerie


foto: Paweł Pawłowski, PTWP 2013