česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

ČR partnerem Evropského hospodářského kongresu

Evropský hospodářský kongres v Katovicích je nejvýznamnější ekonomickou událostí střední Evropy. I v letošním roce bude významu kongresu odpovídat i česká účast.

* V inauguračním bloku „The Europe of growth. The future of the European economy„ vystoupí ministr průmyslu a obchodu ČR Martin Kuba společně s místopředsedou vlády a ministrem hospodářství PL Januszem Piechocińskim a ministry ze Slovenska, Litvy. Lotyšska, Bulharska a Rumunska.

Pondělí, 13.5. 2013, 10.30-12.00 Krystyna Bochenek's Culture Center Katowice

* Kooperačního fóra Střední Evropy a Afriky se zúčastní náměstek ministra průmyslu a obchodu Milan Hovorka.

Úterý, 14.5. 2013, 9.00 – 11.00 Kino Helios (budova Altus)

* Evropsko – čínského kooperačního fóra se zúčastní náměstek ministra průmyslu a obchodu Milan Hovorka.

Úterý, 14.5. 2013 11.30-13.30 Qubus Hotel

* Diskuse o liberalizaci pravidel lázeňské péče v česko – polském pohraničí, kterou pořádá Velvyslanectví České republiky se zástupci českých a polských svazů lázní, představiteli  podniků a samosprávy se uskuteční v úterý, 14.30 – 16.00 Slezská kancelář Velvyslanectví České republiky v Polsku, P. Stalmacha 21

* O zásadní roli energetiky pro konkurenceschopnost podniků budou diskutovat s polskými a se zahraničními kolegy náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR Pavel Šolc a vedoucí divize strategií Pavel Cyrani, ze skupiny ČEZ

Úterý, 14.5. 2013 11.30 – 13.30 Hotel Angelo

* Jako každoročně i letos při příležitosti Evropského hospodářského kongresu v Katovicích zve Velvyslanectví České republiky na společenské setkání českých a polských podniků.

Úterý,  od 17.00 hod. Slezská kancelář Velvyslanectví České republiky v Polsku, P. Stalmacha 21

Více informací na stránkách http://www.eecpoland.eu/